FOTOLUSTRO LUBLIN

Fotolustro Lublin - a co to takiego?

Bawiliście się kiedyś przy fotobudce? Jesteśmy pewni, że tak! Fotolustro to taka nowoczesna fotobudka (fotobudkę również znajdziecie w naszej ofercie). W dużym skrócie fotolustro, stanowi interaktywne urządzenie służące do robienia zdjęć. Nasze lustro wyposażone jest w duży 55 calowy ekran i ozdobione jest piękną złotą ramą. Czerwony dywan oraz ozdobne słupki zadają szyku, sprawiając, że stanowisko wygląda naprawdę widowiskowo. Podczas wykonywania zdjęć, na ekranie wyświetlają się animacje, które pomogą w sprawnym i prawidłowym wykonaniu poszczególnych ujęć. Dodatkowo podczas trwania zabawy zawsze towarzyszy Wam pomocny animator. Wysoka jakość zdjęć, szybki wydruk, mnóstwo gadżetów,  super zabawa – wszystko to zapewni nasze fotolustro. Lublin i okolica szykujcie się na niezapomniane chwile! 

SZUKACIE FOTOLUSTRA NA SWOJĄ IMPREZĘ? DOBRZE TRAFILIŚCIE!!!

Fotolustro Lublin - możliwości

Fotolustro ma możliwość robienia zdjęć w dwóch podstawowych formatach paskowych (z 3 lub 4 ujęciami), jak również w  dodatkowo płatnym formacie pocztówkowym (pojedynczym lub poczwórnym). To od Was zależy wybór formatu. Na zdjęciach możemy umieścić dowolny podpis, grafikę czy logo. Grafiki weselne podpisujemy Waszymi imionami i datą, istnieje także możliwość umieszczenia Waszego motywu przewodniego np. z zaproszeń bądź księgi gości. Podczas zleceń firmowych zdjęcia są opatrzone logo oraz odpowiednim podpisem. Jak widzicie Wasze wszystkie graficzne życzenia spełni nasze fotolustro. Lublin szykuje się na ekstra zabawę!

Na jakich imprezach sprawdzi się fotolustro?

Wesele, studniówka, impreza firmowa, uroczysta gala, osiemnastki, sylwester, wszelkiego rodzaju bale, imprezy plenerowe, mikołajki – przy fotolustrze gwarantowana świetna zabawa. Wynajem fotolustra to strzał w 10!

Fotolustro Lublin - cena za wynajem już od 899zł/2h

Fotolustro Lublin - jak w praktyce wygląda wynajem fotolustra?

W celu wynajęcia naszego urządzenia sporządzamy, a następnie podpisujemy umowę. W naszej firmie nie wymagamy wpłaty zadatku – możemy się w całości rozliczyć w dniu imprezy po wykonaniu usługi. Podpisanie umowy może nastąpić elektronicznie (na zasadzie przesłania sobie podpisanych skanów) lub osobiście na spotkaniu. Miejscem gdzie możemy się spotkać jest Lublin. Po dokonaniu formalności ustalamy szczegóły takie jak tło oraz grafiki zdjęciowe. Obecnie dysponujemy kilkoma wzorami teł zdjęciowych. Natomiast jeśli chodzi o grafiki zdjęciowe, wyboru można dokonać na podstawie naszej bazy przykładowych grafik albo stworzymy dla Was projekt oparty o Wasze wytyczne. Zdjęcia mogą zawierać Wasz motyw przewodni wesela, logo firmowe, dowolny podpis. Projekty zawsze przesyłamy do ostatecznej akceptacji. Ostatnią rzeczą, która wymaga ustalenia to godzin kiedy będzie działać fotolustro.

W jakich godzinach najlepiej wynająć fotolustro?

Wybór ten należy naturalnie do naszych Klientów. Z doświadczenia sugerujemy jednak żeby nie zaczynać zabawy z fotolustrem wcześniej niż 2h od momentu rozpoczęcia imprezy. Wasi Goście – zarówno Ci weselni jak i firmowi muszą mieć czas żeby na spokojnie coś sobie zjeść i delikatnie się „zrelaksować” (chyba wiecie o czym mówimy;). Częstym pytaniem, które nam zadajecie stanowi także problem na jaki czas wynająć urządzenie. Z reguły na imprezach do 100-120 osób wystarczającym czasem będą 2h, przy 180 gościach 3h, a powyżej 4h. Generalnie mamy bardzo elastyczne podejście – więc praktycznie zawsze możemy przedłużyć zlecenie podczas jego trwania.