ORGANIZACJA IMPREZ LUBLIN

ORGANIZACJA IMPREZ LUBLIN

Chcesz zorganizować małą imprezę rodziną? Planujesz event firmowy? Nie wiesz jak się za to zabrać, albo po prostu nie masz na to czasu? Głowa do góry – my Ci w tym pomożemy!

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży eventowej przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Współpracujemy zarówno z małymi kameralnymi lokalami – idealnymi na małe rodzinne spotkania, jak również z bardzo dużymi obiektami zdolnymi pomieścić setki osób. Event w centrum miasta lub w spokojnej podmiejskiej scenerii? Wybór należy do Ciebie! Zapewniamy także organizację cateringu, wszelkiego rodzaju atrakcji, oprawy muzycznej oraz niezbędnego sprzętu do przeprowadzenia eventu. W razie potrzeby pomożemy w rezerwacji  miejsc noclegowych lub transportu. Organizacja imprez – Lublin i okolica nie kryją przed nami żadnych eventowych tajemnic!

Co Państwu oferujemy?

profesjonalna współpraca

Dostarczamy usługi na najwyższym poziomie. Ofertę dobieramy indywidualnie do potrzeb każdego Klienta.

Miejsce wydarzenia

Znajdziemy idealną lokalizację dla Twojego eventu. Szeroka baza lokali i miejsc eventowych.

Oprawa muzyczna

Zapewnimy oprawę muzyczną i nagłośnienie na Twoim wydarzeniu.

Atrakcje

Zorganizujemy dla Ciebie i Twoich Gości wyjątkowe atrakcje. Świetna zabawa gwarantowana.

Catering

Pyszne posiłki na evencie - w lokalu lub w plenerze. Organizacja wyżywienia.

Atrakcyjne ceny

Umożliwiamy naszym Klientom korzystanie z naszych zniżek u poszczególnych usługodawców.

Szczegóły współpracy

Nasze usługi polegają na przedstawieniu kompleksowej oferty dotyczącej organizacji eventu. Działamy w systemie prowizyjnym – nasi Klienci rozliczają się bezpośrednio z poszczególnymi usługodawcami. W celu poznania szczegółów współpracy zapraszamy do kontaktu.