FOTOBUDKA LUBLIN

Niesamowita zabawa i wyjątkowa pamiątka...

Fotobudka (Lublin) na wesele, to urządzenie, które ma dwa podstawowe zadania: zapewnić dobrą rozrywkę i unikalną pamiątkę. Goście wykonują zdjęcia w śmiesznych przebraniach, po czym jedną z kopii umieszczają w Księdze Gości, pisząc dedykację dla Młodej Pary. Tworzą tym samym oryginalną pamiątkę tego wydarzenia, która bawić i wzruszać będzie nawet po wielu latach. Jeśli szukacie idealnej atrakcji weselnej, to najlepszym wyborem będzie nasza fotobudka. Lublin i okolice – dojazd gratis. Fotobudka od EventMajster nie zajmuje zbyt wiele miejsca – tak naprawdę wystarczy nam obszar o wymiarach 2mx2m. Pozwala to na przeprowadzenie zlecenia nawet na najmniejszej sali weselnej. Jeśli dysponujesz większymi przestrzeniami, to możesz rozważyć także wypożyczenie fotolustra.

FOTOBUDKA LUBLIN - CENA ZA WYNAJEM CIĘ ZASKOCZY...

Każda okazja jest dobra żeby imprezę rozkręciła nasza fotobudka, Lublin to już wie...

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy stwierdzić z całą odpowiedzialnością, że nasza fotobudka sprawdzi się dosłownie podczas każdej imprezy. Studniówki, bale ósmoklasistów, imprezy integracyjne, dni otwarte, konferencje, urodziny, pikniki rodzinne – moglibyśmy jeszcze długo wymieniać. Przekonaj się sam – wynajem fotobudki to doskonały pomysł na każdą okazję.

Jak działa fotobudka?

Działanie fotobudki jest banalnie proste. Wybierz gadżety, stań na wprost, zapozuj – gotowe. Podczas każdego zlecenia zapewniamy profesjonalną obsługę, dzięki czemu wszystkie ujęcia są bardzo dobrej jakości, a asystent pomoże stworzyć Ci doskonałą kompilację zabawnych ujęć. Fotobudka daje Wam możliwość swobodnej wymiany gadżetów pomiędzy poszczególnymi ujęciami. Dopóki nasz operator „nie kliknie” w ekran fotobudki zdjęcia nie są wykonywane. Dzięki temu masz pewność, że każde ujęcie będzie dobrej jakości!

Fotobudka Lublin - cena za wynajem już od 599zł/2h, w cenie:

Co wyróżnia naszą fotobudkę?

Obecnie na rynku działa wiele firm oferujących wynajem fotobudki na wesele, czy inne imprezy. Dlaczego warto wybrać akurat naszą fotobudkę? Przed wszystkim działamy na rynku od wielu lat, mamy za sobą setki wesel, imprez urodzinowych czy eventów firmowych. Od wielu lat współpracujemy z wieloma lokalami w mieście Lublin oraz okolicy, które nas polecają i same korzystają z naszych usług. Praktycznie żadna lokalizacja w Lublinie nie kryje przed nami tajemnic. Wiemy gdzie najlepiej przygotować fotobudkowe stanowisko, umieścić księgę gości, itp. Jest to bardzo ważne, ponieważ nam ułatwia to pracę, a nasi Klienci zyskują pewność, że dokonali właściwego wyboru. Dlaczego jeszcze warto wybrać naszą fotobudkę?

Fotobudka wydrukuje zdjęcie dla każdego chętnego...

Spotkałeś się z sytuacją, w której zrobione w kilka niezwiązanych ze sobą osób zdjęcie drukuje się tylko w dwóch kopiach? Do tego na weselu przeważnie jedna kopia przeznaczona jest dla Młodej Pary. W efekcie kilka osób zostaje z jedną kopią zdjęcia. Jaki mają wybór? Ciągnąć losy, kto pierwszy ten lepszy? Zrobić kolejne zdjęcia, które niemiłosiernie wydłużą czas, w którym kilka osób „okupuje” fotobudkę, czego efektem będzie to, że inni chętni mogą nie zdążyć wykonać zdjęcia? Nasza oferta wynajmu fotobudki pozwala na wydrukowanie zdjęcia dla każdego chętnego! Jednorazowo możemy wydrukować nawet 10 kopii zdjęcia. Zabawa przebiega płynnie, sprawnie oraz przyjemnie.

U nas zrobisz zdjęcie w fotobudce na spokojnie...

Wykonywanie zdjęć w fotobudce polega na wykonaniu kilku ujęć, które później drukują się na jednym pasku. Wiele fotobudek daje użytkownikom tylko kilka sekund czasu na zmianę przebrań. Często w tego efekcie wychodzi tylko jedno dobre ujęcie, a na pozostałych goście wychodzą rozmazani, w trakcie przebierania lub po prostu ich na ujęciu nie ma.  Nasza fotobudka daje swobodny czas do przebrania. Dopóki goście nie zmienią gadżetów i odpowiednio nie ustawią, osoba obsługująca fotobudkę nie uruchomi procesu wykonania kolejnego zdjęcia. Dzięki temu wszystkie zdjęcia będą ostre, w pełnym składzie, a galeria internetowa będzie liczyła wiele szalonych obrazków 😉 Jeśli jednak wolicie w pełni spontaniczne, robione na szybko zdjęcia, to oczywiście nasza fotobudka posiada opcję samodzielnego wzbudzania się po kolejnych ujęciach – wybór należy do Ciebie!

Fotobudka Lublin - cena w pakiecie z innymi usługami

Połącz fotobudkę w pakiet z innymi usługami i ciesz się super rabatem

Interesuje Cię nie tylko wynajem fotobudki na wesele? Szukasz innych atrakcji i dekoracji np. napisu miłość czy ciężkiego dymu? Chcesz skorzystać z kilku usług od jednego wykonawcy? Bardzo dobrze trafiliście! W naszej firmowej filozofii kierujemy się zasadą im więcej zamawiasz, tym mniej płacisz. Poniżej znajdziecie przykładowe pakiety w jakich znajdą się nasze pozostałe usługi i fotobudka. Lublin oraz jego bliska okolica, to lokalizacje, w których transport zawsze masz gratis!

Przykładowe pakiety weselne