DMUCHAŃCE LUBLIN

Dmuchańce Lublin - wynajem dmuchanych zamków.

Wynajem dmuchańca dla dzieci, to sprawdzony sposób na zapewnienie swoim pociechom wyjątkowej atrakcji i świetnej zabawy. Dmuchaniec stanowi prosty przepis na dobrą zabawę na urodzinach, komuniach, chrzcinach, weselach, piknikach czy festynach – na każdej imprezie w której uczestniczą dzieci. Współpracujemy zarówno z Klientami Indywidualnymi (rozstawiamy dmuchańca w prywatnym ogródku Klienta) oraz wszelkimi instytucjami i podmiotami, które organizują dziecięce imprezy. 

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Nasze sprzęty są nowe, regularnie czyszczone, a także w pełni sprawne – posiadamy wszelkie niezbędne atesty i polisę OC. W naszej ofercie znajdą Państwo dmuchane zjeżdżalnie, jak również place zabaw. Nasza firma przykłada szczególną uwagę do aspektów bezpieczeństwa – sprzęt jest zawsze przytwierdzony do podłoża, natomiast poziom podmuchów wiatru kontrolujemy specjalnymi miernikami. W przypadku skorzystania z oferty przez prywatne osoby, są one odpowiednio przeszkolone w zakresie obsługi i użytkowania (można oczywiście wybrać opcję obsługi po naszej stronie). Podczas wynajmu prywatnego dmuchańce  (Lublin i okolica transport gratis)  rano dostarczamy – wieczorem lub następnego dnia zabieramy. Podczas imprez zorganizowanych czas trwania usługi każdorazowo ustalamy indywidualnie, zależnie od potrzeb Klientów.

Cena za wypożyczenie dmuchańca zależy od terminu, charakteru imprezy, jak również lokalizacji. Zapewniamy darmowy transport na terenie miasta Lublin oraz okolicy. Przy dalszych lokalizacja cena transportu pozostaje do ustalenia.

JAKIE URZĄDZENIA OFERUJEMY?

PRZYKŁADOWE DMUCHAŃCE

Dmuchana zjeżdżalnia "UFO"

Wymiary

9m długości, 5m szerokości, 6,5m wysokości

Dmuchana zjeżdżalnia "JUNGLA"

Wymiary

9m długości, 5m szerokości, 6,5m wysokości

Dmuchany plac zabaw "CLOWN"

Wymiary

5m długości, 6m szerokości, 4m wysokości

Dmuchańce Lublin - najczęściej zadawane pytania

Do zasilania potrzebujemy zwykłego gniazdka 230V.

Podłoże powinno być proste oraz umożliwiać zakotwiczenie dmuchańca. Zwykły trawnik będzie wystarczający.

Do wymiarów dmuchanca należy doliczyć 1m po długości i szerokości. Wokół nie powinno być większych drzew czy krzewów.

W przypadku najmu prywatnego dopóki urządzenie nie zostanie rozstawione istnieje możliwość anulowania rezerwacji bez ponoszenia żadnych kosztów.

W takim wypadku wynajmujący zobowiązany jest do zapłaty 100% umówionej kwoty.

Zależnie od urządzenia limit wynosi 30kg (plac zabaw) 40kg (zjeżdżalnia) na jednego uczestnika. Maksymalny wiek to 13 lat.

Limit wynosi 6-8 osób przebywających jednocześnie na dmuchańcu.